Milé kolegyně, milí kolegové,

 

zveme Vás na další dvoudenní setkání připojených škol PŠÚ, nově pod akreditovaným názvem „Rozvoj profesních dovedností“, tentokrát na téma: Lesson study.

 

Setkání se bude konat ve dnech 3. a 4.2.2022 opět ve Dvoře Perlová Voda - https://www.dvurperlovavoda.cz/. Začínáme ve čtvrtek prezencí v čase mezi 8 – 8:40 hodin, končíme v pátek v 16 hodin. Přihlašovat se můžete do středy 19.1.2022. 

S sebou si prosím přivezte minimálně ve 4 kopiích plán odučené hodiny dle úkolu z minulého setkání včetně využitých textů a jiných materiálů, žákovské práce a případně i záznamy z reflexí, které při společné práci vznikaly. Zde je odkaz na padlet z listopadové Perlové Vody pro bližší připomenutí úkolu:

 https://padlet.com/ZS_Kunratice_PSU_DK/bxjw9tp1uoumh1y2

 

Také si prosím zkuste promyslet zajímavé téma, které se chystáte během února až dubna odučit. Pokud k tomuto tématu máte k dispozici materiály, o kterých víte, že by se daly při plánování hodin využít, vezměte si je prosím s sebou (můžou to být texty, obrázky, grafy, dokumenty, příprava hodiny a jiné). Jelikož hodiny budeme plánovat v rámci lesson study, může pro Vás být užitečné takto dopředu promýšlet, pro které kolegy (ať už z Vaší či jiné školy) by mohlo být téma také atraktivní.

Dále nezapomeňte svoji rozečtenou knihu a čtenářské kontinuum.

 

Setkání je určené jezdičům, jako náhradníci se mohou zúčastnit nejezdiči. V případě, že za sebe budete posílat nejezdiče, přepošlete mu prosím pozvánku s instrukcí, ať se zaregistruje přes standartně přes přihlašovací prolink.

Ve čtvrtek po večeři proběhne krátké setkání lídrů, doporučujeme však vřele, aby se lídři zúčastnili celé akce.

Při prezenci bude nutné, abyste prokázali  bezinfekčnost podle aktuálních vládních nařízení.

Dále mi můžete posílat mailem své požadavky na ubytování, budu se opět snažit Vám vyhovět. Stejně tak napište, pokud máte speciální dietu. Stravování bude opět bufetové jako na minulé akci.  Doufám, že budete všichni spokojeni.

 

Těšíme se na setkání s Vámi

Za tým PK ZŠ Kunratice

Jitka Závodná