Výjezdové setkání členů odborného týmu se uskuteční od 15. června do 17. června v Hotelu Baroko v Praze-Malešicích (Tomsova 11/13, Praha 10). Oficiální začátek programu je v 16 hod., prostory hotelu můžete využít k individuálním schůzkám již od 14 hod.

Začátek:

 Oficiální zahájení bude ve čtvrtek v 16.00. Pokud to někdo nestíhá, dejte prosím vědět.
Odpolední čas do 16. hodiny můžeme využít k schůzkám se členy své pracovní skupiny nebo s kýmkoli z týmu. Prosíme, pokud se budete chtít sejít ještě před společným zahájením, dejte nám vědět.
Konec:

Končíme v sobotu obědem ve 13.00.  
 

Co budeme dělat:

Značnou část času strávíme dotahováním letní školy: budeme konzultovat naše přípravy; možná si něco vyzkoušíme, abychom si lépe dokázali představit, jak náš plán může fungovat; probereme představu o průběhu na posterového odpoledne; ujasníme si termíny ohledně zasílání materiálů k tisku – atd. Jak jsme zvyklí z minulých let.
 

Chtěli bychom dále prozkoumat několik důležitých témat, např.:

Reflektovat dosavadní práci s kvantitativními daty; přemýšlet o tom, jak dál;
Probrat možnosti pořádání centrálního nebo lokálních nebo putovních festivalů;
Navrhnout, jak připravovat Kritickou gramotnost v příštím roce (a případně jak do toho zatáhnout lokality);
Aktualizovat starší materiály tak, abychom získali nový popis toho, co nabízíme školám zapojeným do sítě PŠÚ a co od nich naopak očekáváme;
Atd. Témat je více, než můžeme stihnout, a to i když nebudeme všichni řešit všechno. (Pokud to stihneme, prodiskutujeme už 19. 5., která témata připravit pro výjezd.)
 

Povede-li se nám zařadit čtenářkou nebo pisatelskou chvilku, určitě nás to všechny potěší ?.