Vážení a milí,

 

6.otevřená škola proběhne na čtyřech připojených školách:

 

ZŠ Teplice,

ZŠ Lenešice

ZŠ Ploskovice

ZŠ Terezín

 

Díky tomu se nám výrazně snížil počet lidí, kteří se mohou zapojit jako návštěvníci hodin, proto jsme museli přijmout nepříjemné, ale nutné opatření - na každou lekci se může přihlásit pouze 1 návštěvník. Proto neváhejte a vybírejte :) . Chápeme, že vám to může způsobit drobné organizační komplikace, na druhou stranu z každé školy navštívíte více škol a uvidíte více lekcí - zkušenosti pak můžete sdílet mezi sebou ve škole.

Prosíme všechny, aby na škole, kterou navštíví, byli nejpozději v 7:45. 1. blok začíná v 8:00 a končí v 9:40, 2. blok začíná v 10:00 a končí v 11:40 (s výjimkou ZŠ Ploskovice, kde jsou 1. a 2. VH dvouhodinovky, následuje hned 3. VH další lekce a reflexe pak probíhá 4. a 5. VH).

Pokud se chcete podívat na detaily, které jsou k dispozici, navštivte padlet: https://padlet.com/pomahameskolam/fiod58bttt3cwp1p 

Na školách není zajištěna strava, takže nezapomeňte s sebou jídlo a pití.

Na každé lekci bude reflektor z mostecké školy, takže po každé lekci proběhne reflexe.

Odpolední program tentokráte z pochopitelných důvodů není, takže akce končí poslední reflexí - samozřejmě pokud si pro vás hostitelská škola něco individuálně nepřipraví :) .

 

Těšíme se na následné společné sdílení zážitků.

 

Tým PK 8. ZŠ Most - Jana, Klárky V., Klárka K., Emilka, Štěpánka a Roman